• Entertainment Discussions

    Add comments and win points

    Join, Discuss, Learn, Share idea with others

    Back to discussions

    Posted 2 years ago

    ok guyz kulingana na wazee wa baraza mm mwenyekigoda ningomba kuona memberz wote wa shule direct kwa sura so kila member atakae ona hii post aweke pcha yake niione nimekaa na mshkaji wang haapa tunasubili

      1       1

    Comments  

    Charles Mwaigoga   Posted on 2 years ago

    Haikatai baba la baba

    Ask
    Ticha
    Kidevu

    Pick a Class and Continue

    Cancel

    X
    Feedback

    We Love to Hear from You

     

     

     


    X

    Connect to your school online

    X

    Find your registered child

    Or Register a New Child Here